Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

Iluuni


Iluuni

Paljude eesmärkide nimekirjade koostamisel kirjutavad paljud inimesed- "magada paremini". Muidu, säästes aega une arvelt, rikume oma tervist - nõrgestame oma immuunsust, avades ukse külmetushaiguste tekkeks. Lisaks kahjustab unetus elukvaliteeti ja välimust. Isegi üks magamata öö võib teie heaolu märkimisväärselt halvendada ja peegelduda teie näos silmade all olevate tumedate alade, halva jume ja väsinud silmade kujul.

Nahahooldus enne magamaminekut on väga oluline, sest nahk taastub öösel magades. Une ajal on naharakkude aktiivsus suurem, kuna seda ei häiri mitmesugused kõrvaltegurid ja stress. Kuni 30. eluaastani, kui nahk tundub ilusana ja keskkond ei tekita sellele liigset koormust, on nahal piisavalt sisemist niiskust. Pärast 30–35-aastat, kui hakkame rohkem naha eest hoolitsema nooruslikkuse säilitamiseks, peaksite hakkama kasutama öökreemi või maski, eriti kütteperioodil, kui nahka vaevab kuiv, soe õhk ja hapnikupuudus siseruumides.

PUHASTA!

Enne magamaminekut tuleb nahk puhastada päeva tolmust ja jumestusest. See saadab signaali naharakkudele - stressirohke päev on läbi, on aeg lõõgastuda.

ÖÖTOOTED

Öiseks kasutamiseks nahahooldustooted sisaldavad tugeva noorendava toimega aineid. Tavaliselt sisaldavad need erineva kontsentratsiooniga niisutavaid, toitvaid ja tervendavaid komponente: retinooli, antioksüdante, peptiide, kollageeni, lipiide, mineraale, puuviljahappeid, patenteeritud piimasegusid haruldaste taimeekstraktidega jne.

ÖÖ NÄOKREEM

See sisaldab kontsentreeritumaid toimeaineid kui päevakreem ja ei sisalda täiendavaid kaitseaineid, näiteks UV-filtreid.

ÖÖ NÄOMASK

Seda ei ole tavaliselt vaja eemaldada, nii et see küllastab nahka veelgi intensiivsemalt sügavamale jõudvate toitainetega, parandades naha tooni ja elastsust une ajal. Öömaskid erinevad tavalistest maskidest tekstuuri ja koostise poolest. Need sisaldavad vähem rasva ja rohkem niiskust, mida kasutatakse öösel naha uuendamise protsessis järk-järgult. See on põhjus, miks nahk näeb järgmisel hommikul nii hea välja.

NÕUANNE

Hea une saamiseks peate magama minema enne südaööd, hiljemalt kella 23 paiku, siis tekivad paremini hormoonid, mis annavad energiat ja jõudu järgmiseks päevaks. Kui uinuda on keeruline, jooge õhtuti rahustavaid taimeteesid, mis vähendavad ärevustunnet ja soodustavad und.

Näpunäiteid ja artikleid

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.