Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

Kuidas stressiga toime tulla


Kuidas stressiga toime tulla

On olukordi, kus stress on muutunud tavaliseks, sest teadmatus ja abituse tunne tekitavad muret tuleviku pärast. Ehkki on teada, et stress teatud annustes on isegi kasulik, veedavad paljud inimesed päevi liigse stressi ja ärevuse käes, mis mõjutab neid negatiivselt.

Märgid, mis võivad viidata liigsele stressile: unetus ja kehakaalu muutused, kiired meeleolumuutused, probleemid immuunsüsteemiga ning töö ja mõttetöö aeglustumine.

Olge füüsiliselt aktiivne

Füüsiline aktiivsus on parim viis stressist vabanemiseks. Oluline on veeta vähemalt 20 minutit päevas õues, tehes selliseid tegevusi nagu kõndimine, kepikõnd, jalgrattasõit ja palju muud.

See mitte ainult ei paranda teie heaolu, vaid toodab ka endorfiine ehk õnnehormoone. Hea tuju on tagatud!

Korraldage endale kodune SPA rituaal

Pärast füüsilist aktiivsust võtke aega iseendale, et lõõgastuda kuuma dušši või vanni võttes. Nautige aeglaselt vanniskäiku, et paremini rahuneda. Võite taustaks panna rahustava muusika või lugeda oma lemmikraamatut. Protseduuri veelgi nauditavamaks muutmiseks valige lõõgastav kosmeetika, näiteks TREETS TRADITIONS HEALING IN HARMONY vannipallid. Koostises sisalduvad Alpide traditsioonilised lavendliõlid ja mesilasvaha aitavad nahka rahustada ja noorendada. Duši all valige pesemiseks dušigeel TREETS TRADITIONS HEALING IN HARMONY. Lavendliõli leevendab närvipinget ja tasakaalustab emotsioone. 100% looduslik koostis.

Nautige 5 minutit vaikust

Paljud inimesed soovivad meditatsiooni harjutada, kuid mitte kõik ei leia edukaks meditatsiooniks kõige sobivamat lähenemisviisi. Kui teile on mediteerimine uus, piisab teile 5 minutist, mille jooksul olge kinnisilmi ja puhake rahulikult ja vaikselt. Selle aja veelgi nauditavamaks muutmiseks võite kasutada eeterlikke õlisid, näiteks LAZURINI lavendli eeterlikku õli, mis tekitab rahustava aroomi ja värskendab.

Kasutage toidulisandeid

Kui teie igapäevane elu on tõesti stressirohke ja iga minut on planeeritud, vähendage stressi selleks loodud toidulisandite abil. Proovige näiteks NERVOSTRONG kapsleid, taimeekstraktide ja vitamiinide kompleks magneesiumiga, mis aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele ja aitab vähendada väsimust ja nõrkust. Või VALERADIX ANTI-STRESS kapslid, mis vähendavad ärrituvust, parandavad und ja aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele. Kapslid sisaldavad 17 inimkeha jaoks kasulikku komponenti - vitamiine, aminohappeid, mikroelemente ja ravimtaimi.

TÄHELEPANU! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist!

Näpunäiteid ja artikleid

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.