Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

Näpunäiteid juuste hooldamiseks


Näpunäiteid juuste hooldamiseks

1. Juuste sagedane pesemine vähendab nende kaitsekihti, mis muudab juuksed nõrgemaks - juukseid soovitatakse pesta mitte rohkem kui 2–3 korda nädalas (kui just kasutatavad juuksehooldustooted ei sisalda silikoone, mis meelitavad palju mustust - siis peate võib-olla juukseid sagedamini pesema).

2. Valige sooja vee asemel leige. Kuum vesi peseb olulised lipiidid ja palsamid juustest.

3. Pärast juuste pesemist kasutage palsamit (intensiivselt toitvat või juuste pehmuse taastamiseks) - piisab kanda ainult juukseotsele. Kasutage vähemalt kord nädalas niisutavat palsamit ja õli sisaldavat toitvat maski.

4. Kui kuivatate juukseid fööniga - kasutage kindlasti kuumakaitset, kuivatage nii palju kui võimalik jaheda õhuvooluga. Kui teie juuksed on väga märjad, alustage kuivatamist sooja õhuga ja lülitage seejärel jaheda õhu juurde. Kuivatage juuste kasvu suunas (suunake õhuvool juurtest juuste otstesse). Sel viisil kuivatatud juuste soomused on tihedamad ja juukseid ei kulutata.

5. Kasutage peanahakoorijat vähemalt üks kord kuus peanaha surnud naharakkude eemaldamiseks. Koorijat saate osta ja kasutada kodus või saate selle protseduuri jaoks kokku leppida juuksespetsialistiga.

6. Kasutage juuksetooteid - maske, palsamit - ainult vastavalt kasutusjuhendile. Isegi kõige luksuslikumad tooted, mida kasutatakse valesti (nt liiga palju või liiga vähe, ei vasta juhistele), ei anna mitte ainult oodatud efekti, vaid võivad olla ka kahjulikud. Kasutage ainult neid tooteid, mis vastavad teie ootustele ja peanaha / juuste probleemile, nagu on kirjeldatud.

Näpunäiteid ja artikleid

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.