Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

7 parimat iluprotseduuri


7 parimat iluprotseduuri

Mõnda nahahooldust on kõige parem proovida külmal aastaajal

On ülim aeg oma naha eest hoolitseda. Madal päikeseaktiivsus vähendab kõrvaltoimete riski pärast mitmesuguseid kosmeetilisi protseduure. Mida tasub ehk proovida sügis-talvisel perioodil?

Laserravi

Kuna laserlihvimine (DOT-teraapia) vigastab naha pinda, on pärast protseduuri rangelt keelatud viibida päikese käes. Seetõttu on sügis-talvine hooaeg selle protseduuri jaoks kõige sobivam aeg. See võimaldab teil hoolikalt eemaldada mikroskoopilised nahaosakesed, tagades kõige mugavama ja lühima taastumisperioodi.

Tänu kaasaegsete CO2-laserite kasutamisele kiireneb naha uuenemise protsess märkimisväärselt ja võtab aega vaid paar päeva. Lisaks parandab DOT-teraapia vananemise ilminguid, ühtlustab ebaühtlase nahatooni, eemaldab kortsud, pinguldab nahka ja hävitab vana kollageeni tõhusalt, stimuleerides uue kollageeni aktiivset sünteesi.

Laserravi näidustuste hulka kuuluvad ka kehaarmid ja aknearmid. Sügis ja talv on nende kiireks ja tõhusaks korrigeerimiseks kõige soodsamad perioodid: aktiivse päikesevalguse puudumise tõttu saate turvaliselt valida tugeva laserienergia režiimi. DOT-teraapia kuur koosneb tavaliselt 3 protseduurist vahedega 1 kuu.

Laienenud veresoonte võrgustiku eemaldamine

Pärast suve lõppu märkavad paljud veresoonte võrgustiku laienemist ninal ja põskedel. Enne seda protseduuri veenduge siiski, et suvine päevitus oleks täielikult kadunud. Sõltuvalt probleemi tõsidusest võib teil vaja minna keskmiselt 1 kuni 3 protseduuri vahedega 3-4 nädalat.

Fototeraapia

See on veel üks võimas relv võitluses ilusa ja ühtlase jume nimel. Fototeraapia võimaldab nahapinna pigmentatsiooni ja punetuse õrnalt eemaldada, stimuleerib naharakke kollageeni sünteesima kahjustamata nahabarjääri, kuid suurendab ajutiselt tundlikkust päikese suhtes. Seetõttu on sügis ja talv selle protseduuri jaoks ideaalsed. Keskmiselt peate tegema 2-5 seanssi vahedega 2-3 nädalat.

Laseriga karvaeemaldus

Hoolimata asjaolust, et suvi on alles hiljuti läbi, võite hakata järk-järgult valmistuma järgmisteks suvehooaegadeks. Külm aeg on parim aeg laseriga karvade eemaldamiseks, kuna see nõuab vähemalt 10 protseduuri. Kui alustate epileerimist sügisel, saate järgmisel suvel nautida siledat nahka, unustades selle ärrituse, raseerimise, depilatsiooni ja sissekasvanud karvad.

Nahamoodustiste eemaldamine

Kahjuks võib mõnikord pikaajaline kuuma suvepäikese käes viibimine nahka kahjustada. Sügis-talvisel perioodil pöörduvad paljud kosmeetiku või nahaarsti poole, et eemaldada uued või muutunud sünnimärgid, pigmendilaigud, papilloomid ja tüükad.

See on õige otsus, kuna sellistel juhtudel on oht melanoomi tekkeks. Lisaks võimaldavad tänapäevased neoplasmi eemaldamise meetodid täpselt ja täiesti valutult ja sõna otseses mõttes 5 minutiga eemaldada kahtlase moodustise.

Enne protseduuri peab arst läbi viima dermatoskoopilise uuringu ja seejärel eemaldatakse neoplasm raadiolaine seadme, CO2 laseri või vedela lämmastiku abil (krüoteraapia). Vajadusel saadetakse eemaldatud moodustis histoloogiliseks uurimiseks.

Keemilised koorimised

Kui teil pole olulisi vanusega seotud muutusi ega muid tõsiseid nahaprobleeme, võite kasutada naha tekstuuri ja värvi parandamiseks, pigmenteerumise leevendamiseks või vistrikega tegelemiseks (mis sügisel kipuvad süvenema) keemilisi koorijaid. 4-5 protseduuri kuur vahedega 2 kuni 4 nädalat aitab naha seisundit märkimisväärselt parandada.

Süstimisprotseduurid

Botuliintoksiini süstimine on ka soovitatav sügis-talvisel perioodil. Ajavahemiku järgimisel võib korrata protseduuri kevadel, vahetult enne järgmist suvehooaega.

Hilissuvel muutub nahk sageli dehüdreerituks, kuivaks ja sellel võivad olla fotovananemise nähud. Sel juhul oleks kohane teha ka biorevitaliseerimis- ja mesoteraapiaprotseduure, mis taastavad naha elastsuse, tagavad selle niisutatuse, samuti annavad näole värske ja hoolitsetud ilme. Standardkuur on 4-5 protseduuri vahedega 2-3 nädalat.

Kui märkate kortsude ilmumist pärast päikselist suve, ärge muretsege. Täitesüstid aitavad neid kiiresti eemaldada, täita näonaha puudujäävat täidlust ja taastada selle värske ilme isegi pilvise ja külma ilmaga.

 

Näpunäiteid ja artikleid

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.