Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

Azeta.ee kannab vuntse ja kutsub mehi internetis nõu pidama


Azeta.ee kannab vuntse ja kutsub mehi internetis nõu pidama

Azeta.ee ühineb rahvusvahelise algatusega ja kuulutab novembri meestekuuks. Sel puhul kaunistame ajutiselt oma logo vuntsidega ja tuletame meestele meelde, et oma tervise ja heaolu eest tuleb pidevalt hoolt kanda ning probleemidest spetsialistiga rääkimine võib olla hea ja lihtne!


Konsulteerimine internetis – mugav ja kiire


Azeta.ee internetis kliente nõustavad apteekrid ja nahahooldusspetsialistid tõdevad, et mehed konsulteerivad palju harvem kui naised. Siiski kasvab jätkuvalt nende meeste hulk, kes julgevad oma probleemidest rääkida ja nõu küsida.
Apteekrid nendivad, et enim küsivad nõu nooremad mehed - nemad pöörduvad erinevate igapäevaste vitamiinide või sportimisel kasutatavate toidulisandite, sporditraumade asjus. Samal ajal paluvad vanemad mehed nõu seksuaalse aktiivsuse, erektsiooni tugevdamise ja eesnäärmehäirete kohta.


On tõsi, et nahahooldusspetsialistid saavad meestelt internetis päringuid harvem kui apteekrid. Pöördujad soovivad saada nõu, kuidas tulla toime juuste suurenenud väljalangemise ja hõrenemise probleemidega, väike osa konsulteerib nahaprobleemide või igapäevase nahahoolduse küsimustes.  


Azeta.ee tegevjuht Justė Levčenkaitė ütleb, et just sellised veebinõustajate poolt täheldatud tendentsid julgustavad panustama meeste selle kuu algatusse ning julgustavad neid jätkuvalt märkama keha saadetud signaale ning julgustavad abi otsima.


„Tahame meestele meelde tuletada, et hea enesetunde ja tervise eest tuleb hoolt kanda pidevalt ning abi või nõustamise küsimine pole mingi häbiasi. Meie spetsialistid on valmis ära kuulama ja nõustama distantsilt ja vajadusel saate nõu küsida otse kodust või töökohalt, mis on eriti mugav ja kiire. Lisaks tagab veebipõhine nõustamine täieliku anonüümsuse ja selle käigus saab personaalset nõu, mitte ainult laiale publikule mõeldud üldist teavet. Tänu sellele saavad mehed probleemidest rääkides end tunda mugavalt ja rahulikult ning pärast konsulteerimist osta vajalikud tooted kohe internetist ja säästa sellega aega,” ütles J. Levčenkaitė.

Õigeaegne pöördumine aitab probleemi vältida


Azeta.ee kliente nõustav apteeker ütleb, et võrreldes naistega kalduvad mehed sagedamini ignoreerima erinevaid keha saadetud sõnumeid ja mõtlevad nõustamisele alles siis, kui tunnevad probleemi ägenemist. „Soovitame konsulteerida kohe pärast esimeste, võib-olla näiliselt ebaoluliste sümptomite ilmnemisel. Aitame hinnata keha saadetud signaale ja anname nõu, kuidas edasi toimida. Avameelne vestlus spetsialistiga ning aja ja tähelepanu pühendamine oma tervisele aitab ennetada tõsist probleemi,” lisab apteeker.


Ka nahaprobleemide puhul otsivad mehed abi alles siis, kui need on juba ülitõsiseks muutumas. Näiteks, raskekujulise akne tekkimisel või intensiivsel juuste väljalangemisel. „Mehed peavad oma naha eest korralikult hoolitsema ning raseerimisjärgsete löövete, vistrike või haavandite korral peaksid nad otsekohe konsulteerima nahahooldusspetsialistiga. Anname nõu, milliseid igapäevaseid nahahooldus- või habemeajamistooteid valida ja anname muud vajalikku teavet,” juhib meeste tähelepanu Azeta.ee nahahooldusspetsialist.


Azeta.ee kutsub mehi julgelt märkama oma keha saadetud signaale ning toote valimisel pidama nõu ja võtma ühendust Azeta.ee spetsialistidega
Meestekuu puhul valisime spetsiaalselt välja parimad Azeta.ee meeste ilu- ja heaolutooted.

Terviseuudised ja näpunäited

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.