Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

Hoolitsused ja kosmeetika naha "äratamiseks"


Hoolitsused ja kosmeetika naha "äratamiseks"

Kevad ja suvi on teie näonaha jaoks keeruline aeg. Pärast sombust ilma on nahal vaja ilma muutustega kohaneda. Sageli võib nahk tunduda hallikas, kaotades niiskust ja jumet. Muutunud ja tõusnud õhutemperatuuri tõttu võib nahk hakata läikima, muutuda rasuseks ning päikesevalguse tõttu võivad tekkida tedretäpid ja pigmendilaigud. Seetõttu on soojal hooajal vaja nahahooldusele rohkem tähelepanu pöörata, et see oleks kuumaks suvehooajaks korralikult ette valmistatud. Sõltumata sellest, kas meiki kasutatakse iga päev, tuleb näonahka puhastada kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Kasutage puhastuspiima, -geeli, -vahtu või -vedelikku, peske kõike sooja veega ja lõpetage naha puhastamine mitsellaarvee või näotoonikuga. Lisaks võite nahka sügavamalt puhastada koorijaga - koorija eemaldab surnud naharakkude kihi. Siis ei näe nahk enam hall ja väsinud välja. Pärast koorimist niisutage nahka põhjalikult toitva kreemiga ning hoidke enda nahka toodete ja kreemidega, mis sisaldavad  SPF päikesekaitsefiltreid.

Hellita oma väsinud nahka 1-2 korda nädalas niisutava ja vananemisvastase näomaskiga. Värskendage nahka toodetega, mida on täiendatud mineraal- ja termaalveega, mis lisaks niisutavad nahka. Ärge unustage silmakreemi - silmaümbrusnahk võib olla eriti kuiv ja ärritunud. Soovitav on valida päikesevalgust peegeldavate pigmentidega kreemid, mis muudavad kortsud vähem märgatavaks. Samuti saate toidulisandite abil oma nahka seestpoolt aidata. Naha ilu jaoks kõige vajalikumad vitamiinid on A, C ja E.

Keha hellitamiseks ja kogunenud toksiinidest puhastamiseks on soovitatav teha lümfimassaaži ja erinevaid spaaprotseduure, mis aitavad kogunenud vedelikke eemaldada. Muidugi, ärge unustage ka vett juua.Tervislik ja särav nahk sõltub õigest eluviisist. Naha seisundit mõjutavad suitsetamine, päevitamine, alkohol, stress, unepuudus, suhkur ja tärkliserikkad toidud. Nende tegurite eemaldamise või vähendamise kaudu kestab teie noorusaeg kauem ja nahk näeb välja terve.

Näpunäiteid ja artikleid

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.