Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

Külma hooaja nahahooldus


Külma hooaja nahahooldus

Suur temperatuuride erinevus mõjutab naha barjääri. Kui see on kahjustatud, kaotab nahk oma niisutuse, muutub kuivaks ja karedaks, tekivad vaod ning muutub tundlikumaks külmale ilmale. Nahk peaks olema kaitstud mitte ainult rikkaliku, talvesõbraliku kreemi või võidega vaid ka sobilike talveriietega (kindad, müts, sall jne). Samuti ei tohiks unustada korrektset toitumist ja füüsilise

Kui valite kreemi talveks, soovitavad meie spetsialistid valida toode millel on rikkalikum koostis ning paksem konsistents kui soojal hooajal kasutatavatel kreemidel. Lisaks tasub tähelepanu pöörata ka kreemi koostisele.

Külmal hooajal on tähtis valida kreem, mis sisaldab nahka niisutavaid toimeaineid (hüaluroonhape, uuera, aloe, glütseriin, aminohapped, niatsinamiid ja skvaleen) ning ka toitvaid ja vitamiinirikkaid toimeaineid nagu sheavõi, avokaadoõli, madliõli ja vetikad). Kätekreem peaks sisaldama mineraalõli (parafinum liquidum), hoolimata vastandlikest vaadetest naturaalsete kosmeetikatoodete sisaldusest. On tõestatud, et antud õli on efektiivselt toitva, niisutava ja nahka pehmendava toimega ning toetab pisihaavakeste paranemist. See on turvaline tundlikule nahale ja ei ummista poore.

Nahale on tähtis selle niisutamine ja toitmine ning kaitsebarjääri hoidmine, mis ei lase niiskusel kaduda. Kui naha hüdrolipiidi barjäär on kahjustatud, ei suuda ka eriliselt välja valitud kreem tagada optimaalset niisutust ja elastsust. Dermatoloogiline spetsialist soovitab valida kreem, mis sisaldab keramiide. Need on põhilised naha väliskihi struktuurilised komponendid, mis hoiavad nahas niiskust ning on vajalikud naha uuenemise jaoks. Paljud uuringud on näidanud, et keramiidide sisaldus kosmeetikas aitab taastada naha kaitsebarjääri. See on lisatud ka toote sildile: keramiid AP, keramiid EOP, keramiid NG, keramiid NP, keramiid NS.

Talvisel ajal valige kasutamiseks üks toode, mis hoolitseb naha niisutuse ja toitmise eest samuti sobiks näitkeks ka peale niisutava kreemi kasutamist ja selle naha sisse imbumist, lisada nahale mõned tilgad õli või võiet.

Koostisosad, mis peavad olema kreemis, et kaitsta nahka külma eest:
Koostisosad, mis moodustavad nahale õhku läbilaskva kaitsva lipiidkile, mis hoiab ära niiskuse aurustumise, kaitsevad külma aastaajal nahka kõige rohkem. Need võivad olla sheavõi, mandlivaha / õli, avokaadoõli, mineraalõli (parafinum liquidum).

Näpunäiteid ja artikleid

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.