Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus +3727722778
SYMBIOSYS ALFLOREX MD KAPSLID 10MG N30
SYMBIOSYS ALFLOREX MD KAPSLID 10MG N30

SYMBIOSYS ALFLOREX MD KAPSLID 10MG N30

Toidulisandid
Toote kood: 7009633

25,69 €
Itella SmartPost

Tööpäevadel enne kella 14.00 kinnitatud tellimused toimetatakse tavaliselt kohale järgmise tööpäeva või laupäeva jooksul.

1-2 tööpäeva
Kojutoomine Itella-ga.

Tööpäevadel enne kella 14.00 kinnitatud tellimused toimetatakse tavaliselt kohale järgmise tööpäeva või laupäeva jooksul.

1-2 tööpäeva

* www.azeta.ee tavapakkumine enne kampaaniat

Toote pilt võib tegelikust erineda.

Tellimused toimetatakse kätte järgmisel tööpäeval, kui need on esitatud tööpäeval enne kella 14.00. Lisateave tarnevõimaluste kohta

Samuti ostetakse

Toidulisandid

Netokogus 7,5 g.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Kohalik esindaja:
BIOCODEX OÜ
Väike-Paala 1
EE-11415, Tallinn, Eesti
[email protected], +372 605 6014

Tootja:
PrecisionBiotics Ltd
Päritoluriik
Iirimaa

Säilitamine: Hoida temperatuuril alla 25°C kuivas kohas. Toodet ei pea hoidma külmkapis. Pärast igakordset kasutamist sulgege pakend tihedalt.
Hoiatused:

SYMBIOSYS Alflorex for IBS on meditsiiniseade (IIb klass). Lugege hoolikalt kasutusjuhendit ja pakendi märgistust. Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage toodet ülitundlikkuse või allergia korral ühe või enama koostisosa suhtes. Lisateabe saamiseks pidage nõu tervishoiutöötajaga.

Võtke 1 Alflorex-i kapsel üks kord päevas vähemalt 1 kuu jooksul. Kapslit võib võtta koos toiduga või ilma mis tahes kellaajal. Tähtis on Alflorex-i võtta iga päev ja ravikuur lõpule viia. Alflorex-i toime algab kohe ja see aitab taastada soolestiku mikrobioota tasakaalu ja vähendada sümptomeid juba 1-2 nädala jooksul. Alflorex püsib soolestikus senikaua, kui te selle võtmist jätkate. See avaldab soolestikus oma toimet ning seejärel väljutatakse see loomulikul teel väljaheitega. Võttes iga päev ühe Alflorex-i kapsli, tagate soolestiku mikrobioota tasakaalu püsimise. Antibiootikumravi ajal tuleb Alflorex-i ööpäevane annus võtta antibiootikumi annusest eraldi. Võtke Alflorex-i alati vastavalt kasutusjuhendile, et tagada selle tõhus toime. Küsimuste korral konsulteerige oma arsti või apteekriga.

Koostisosade loetelu Alflorex sisaldab Bifidobacterium longum 35624 tüve (1 miljard bakterirakku). Teised koostisosad on: maisitärklis, magneesiumstearaat, hüpromelloos. Seadme ja pakendi sisu Alflorex sisaldab 30 kapslit, mis on ühe kuu varu. Toimeaine: 1 miljard Bifidobacterium longum 35624 bakterirakku.

Sarnased tooted

Tavaliselt ostetakse koos

Näpunäiteid ja artikleid