Kaugmüüki teostab Mint Apteek | AZETA klienditeenindus | Estonia +3727722778

BIODERMA – Dermatoloogilise ravi teerajaja


BIODERMA – Dermatoloogilise ravi teerajaja

BIODERMA – Dermatoloogilise ravi teerajaja

BIODERMA on NAOS-e tootemark, mis on juba 40 aastat pühendanud ennast nahabioloogia teenimisele. Pidev uuendamine ja osalemine dermatoloogilistes läbimurretes naha tervise parandamiseks on muutnud neid dermatoloogilise ravi teerajajateks.

Ökobioloogia on NAOS-e lähenemisviisi keskmes, mille põhiidee on aru saada, et meie nahk, inimeste elustiil ja planeedi ökosüsteemid on omavahel lahutamatult seotud ning mõjutavad üksteist vastastikku. Olles võtnud eesmärgiks olla tervise teenistuses, töötavad BIODERMA tervishoiuspetsialistid külg külje kõrval üle kogu maailma. Koos aitavad nad kõikidel nahatüüpidel, olenemata seisukorrast või keskkonnast, end ise tugevamaks muuta.

Koostöös tervishoiutöötajatega üle kogu maailma, töötavad nad välja tooteid igale inimesele, igas vanuses ja igale nahatüübile – seda kõike tuginedes pikaajalisele kogemusele naha bioloogia ja dermatoloogia valdkonnas. BIODERMA tooted on loodud säilitama tervet nahka ning kohandatud reageerimaks igale häirele. BIODERMA tooted kohtlevad nahka hellalt, kannavad selle eest hoolt ning pakuvad igapäevast tuge, et tagada nähtav ning kestev efektiivsus, austades sealjuures täielikult meie nahka.

BIODERMA usub, et ideaalselt puhastatud nahk on terve naha eeltingimus. Seega lõi BIODERMA teerajajana turu esimese mitsellaarvee BIODERMA SENSIBIO H2O, mis on tundlikuima naha sügavpuhastamise vahend, mida ei pea maha loputama. See sisaldab naha rakumembraanidega sarnanevaid mitselle, mis suudavad ligi meelitada ja eemaldada mustust, jumestust ning peenemaid tahkeid osakesi, säilitades samal ajal naha loomuliku ning ärrituste eest kaitsva kaitsebarjääri.

Tervet nahka tuleb säilitada ehk peale põhjalikku puhastamist piisavalt niisutada. BIODERMA hooldusvahendite hulka kuulub patenteeritud looduslik kompleks DAF (dermatoloogiline täiustatud segu), mis aitab nahal muutuda vähem reaktiivseks. BIODERMA kasutab oma hooldustoodete väljatöötamisel rahvusvahelisi patente, et pakkuda igale nahaprobleemile sihipäraseid lahendusi. Nii suudavad nad minna sümptomitest sügavamale, et taastada naha looduslikud bioloogilised funktsioonid. Et vältida mõndadest pikaajalistest haigustest põhjustatud kõrvalmõjusid (näiteks diabeet, vähk jms)  töötavad nad nii bioloogia kui ka dermatoloogia eksperdina välja tooted, mis on mõeldud spetsiaalselt sääraste mõjudega võitlemiseks.

Suur valik armastatuid BIODERMA tooteid leiab meie kodulehelt. Tutvu valikuga: https://www.azeta.ee/bioderma

Terviseuudised ja näpunäited

Horisontaalvaade pole toetatud.
Palun pööra oma seade vertikaalvaatesse.